O nas

Cześć

Nazywamy się Katarzyna i Mateusz. Oboje lubimy przyrodę i chętnie się pogłębiamy naszą wiedze o niej. Lubimy także podróże, zarówno te dłuższe, jak i krótsze. Na te pierwsze zwykle mamy czas tylko na urlopie, jednak te krótsze realizujemy chętnie w weekendy, a nawet po pracy. Ponieważ czasami trudno jest wymyślić szybko cel takiej krótkiej podróży, postanowiliśmy podzielić się naszymi odkryciami i pomysłami na spacery. Chcemy również przemycić trochę ciekawostek o faunie i florze, a czasem historii miejsc, które odwiedzamy. Większość z nich znajduje się w województwie Opolskim, co wynika z naszego zamieszkania w jego stolicy. Mateusz lubi także robić zdjęcia, które możecie obserwować na tej stronie, bo o ile nie zaznaczono tego wyraźnie, wszystkie są jego autorstwa.

My
My na Iglicznej

Jeśli potrzebujesz się z nami skontaktować, najlepiej napisz na maila matkus80@gmail.com. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

Podoba ci się? Udostępnij stronę

Jeśli masz jakieś uwagi odnośnie tego tekstu lub po prostu ci się on podoba, zostaw komentarz. Chętnie dowiemy się, co inni o tym myślą oraz co możemy poprawić w przyszłości.
Niestety ze względu na ilość spamu wpisywanego w przez różne boty komentarze są moderowane.

Zapraszamy także do polubienia nas w serwisie Facebook, dzięki temu będziesz zawsze na bieżąco z nowymi wpisami.